Svadobné obrúčky KAMEA®

Jedinečné kolekcie svadobných obrúčok z matného alebo lesklého 14 karátového zlata, striebra či platiny. Na výber máte zo širokej ponuky elegantných a extravagantných modelov v rôznych cenových reláciach, tak aby si vybral každý z vás. Obrúčky vyrábame podľa našich vlastných návrhov, priamo na mieru zákazníka. Je teda na Vás, akú si zvolíte veľkosť prsteňov či farbu kamienkov. Svadobné obrúčky KAMEA® sú ako jediné na Slovensku vyrábané s hrúbkou materiálu 1,3mm, vďaka čomu sa vaše prstienky nezdeformujú. Gravírovanie obrúčok máte u nás zadarmo a pri každej objednávke získavate zľavový kupón na nákup v zlatníctve KAMEA®.

Poznáte číselné označenie obrúčok, ktoré sa Vám páčia? Rýchlejšie ich nájdete cez náš vyhľadávač.

Vision Collection

Jedinečná a mimoriadne elegantná, taká je nová kolekcia svadobných obrúčok KAMEA®. Rôzne kombinácie zlata a netradične vyzerajúce i jednoduchšie obrúčky. V kolekcii prevláda červené zlato, ktoré je trendy v spojení s veľkými kameňmi, či už zirkónmi alebo diamantmi.

Royal Collection

Kráľovsky jedinečná kolekcia svadobných obrúčok, ktorá spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších. Originálne modely s nádychom luxusu prepracované v každom detaile. Royal Collection je prítomnosťou a budúcnosťou vo svete dizajnu.

Exclusive Collection

V svadobný deň si spolu dávate záväzok na celý život a obrúčky, ktoré sú symbolom tohto záväzku, by mali vydržať rovnako dlho. Výberom exkluzívnych obrúčok od KAMEA®, okrem originálneho dizajnu a precízneho remeselného spracovania získate aj záruku prvotriednej kvality a životnosti, s ktorou sú naše obrúčky už tradične spájané.

Twin Collection

Túto kolekciu milujú predovšetkým ženy nie len kvôli elegantnej kráse ale aj praktickému využitiu. Vďaka dokonalému zladeniu zásnubného prsteňa a svadobnej obrúčky tak môžete tieto dva šperky nosiť konečne spolu.

Zlaté obrúčky

Posolstvo večného spojenia a krásy perfektného okamihu. Nestarnúca klasika, o ktorej vás presvedčí táto kolekcia vyznačujúca sa jemnými líniami a sviežim dizajnom. Nevyčerpateľná škála modelov z bieleho zlata. Lesklé, matné či gravírované sú zárukou toho, že si naozaj každý pár nájde tie pravé. Konzervatívnosť žltého zlata v spojení s modernosťou prevedenia dáva obrúčkam nadčasový vzhľad a štýl. Avantgardne dekorovaný kov svadobných obrúčok v kombinácii červeného a bieleho zlata dáva obrúčkam nadčasový výraz.

Classic Collection

Nádherná a večná klasika - jednoduché tvary a vkusne vsadené kamene. Nadčasové svadobné obrúčky, ktoré vás nikdy neomrzia.

Soft Collection

Jemná elegancia a večná jednoduchosť. Užšie pánske aj dámske obrúčky sú vhodné pre tých, ktorí preferujú jednoduchosť šperkov. Vyhotovenie je možné vo všetkých farbách zlata, so zirkónmi alebo s diamantmi.

Strieborné obrúčky

Vyrábané dôkladnou remeselnou prácou, pri ktorej dodržiavame pôvodné zlatnícke postupy. Do strieborných obrúčok sú ručne vsádzané prvotriedne zirkóny alebo brilianty, ktorých lesk zaručene upúta pozornosť.