Zľavy do 10% v dňoch 22-23.3.2019 & 29.3.2019

Svadobné obrúčky KAMEA®

Jedinečné kolekcie svadobných obrúčok z matného alebo lesklého 14 karátového zlata, striebra či platiny. Na výber máte zo širokej ponuky elegantných a extravagantných modelov v rôznych cenových reláciach, tak aby si vybral každý z vás. Obrúčky vyrábame podľa našich vlastných návrhov, priamo na mieru zákazníka. Je teda na Vás, akú si zvolíte veľkosť prsteňov či farbu kamienkov. Svadobné obrúčky KAMEA® sú ako jediné na Slovensku vyrábané s hrúbkou materiálu 1,3mm, vďaka čomu sa vaše prstienky nezdeformujú. Pri každej objednávke získavate zľavový kupón na nákup v zlatníctve KAMEA®.

Poznáte číselné označenie obrúčok, ktoré sa Vám páčia? Rýchlejšie ich nájdete cez náš vyhľadávač.

Vision Collection

Jedinečná a mimoriadne elegantná, taká je nová kolekcia svadobných obrúčok KAMEA®. Rôzne kombinácie zlata a netradične vyzerajúce i jednoduchšie obrúčky. V kolekcii prevláda červené zlato, ktoré je trendy v spojení s veľkými kameňmi, či už zirkónmi alebo diamantmi.

Classic Collection

Nádherná a večná klasika - jednoduché tvary a vkusne vsadené kamene. Nadčasové svadobné obrúčky, ktoré vás nikdy neomrzia.

Zlaté obrúčky

Posolstvo večného spojenia a krásy perfektného okamihu. Nestarnúca klasika, o ktorej vás presvedčí táto kolekcia vyznačujúca sa jemnými líniami a sviežim dizajnom. Nevyčerpateľná škála modelov z bieleho zlata. Lesklé, matné či gravírované sú zárukou toho, že si naozaj každý pár nájde tie pravé. Konzervatívnosť žltého zlata v spojení s modernosťou prevedenia dáva obrúčkam nadčasový vzhľad a štýl. Avantgardne dekorovaný kov svadobných obrúčok v kombinácii červeného a bieleho zlata dáva obrúčkam nadčasový výraz.

Royal Collection

Kráľovsky jedinečná kolekcia svadobných obrúčok, ktorá spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších. Originálne modely s nádychom luxusu prepracované v každom detaile. Royal Collection je prítomnosťou a budúcnosťou vo svete dizajnu.

Strieborné obrúčky

Vyrábané dôkladnou remeselnou prácou, pri ktorej dodržiavame pôvodné zlatnícke postupy. Do strieborných obrúčok sú ručne vsádzané prvotriedne zirkóny alebo brilianty, ktorých lesk zaručene upúta pozornosť.

Twin Collection

Túto kolekciu milujú predovšetkým ženy nie len kvôli elegantnej kráse ale aj praktickému využitiu. Vďaka dokonalému zladeniu zásnubného prsteňa a svadobnej obrúčky tak môžete tieto dva šperky nosiť konečne spolu.